Fuerteventura Buggy Tour
Bekijk tours

Elke buggytour, naast elkaar

Dune buggy Fuerteventura: alle tien tours vergeleken

Een dune buggy Fuerteventura tour vertrekt vanaf een van de vier plekken op het eiland, en de prijzen op de listings meten niet hetzelfde. Vier listings rekenen per persoon, van €61 voor de safari in Corralejo tot €133. Vijf rekenen voor een buggy die plaats biedt aan maximaal twee personen, €122 tot €163, en één rekent voor een buggy voor maximaal vier. Hier staan alle tien naast elkaar: wat elke prijs dekt, hoe lang elke rit duurt en waar hij rijdt.

Een buggy rijdt op een lange zandweg richting de camera, de zee aan de horizon

Snel antwoord

Het korte antwoord. Onze topkeuze is de rit van drie uur van oost naar west vanuit Costa Calma: ongeveer 80% off-road, nooit meer dan drie buggy's in de groep, €163 voor een buggy die plaats biedt aan maximaal twee personen. Per persoon is de dune buggy Fuerteventura prijs om te verslaan €61 in Corralejo, met 1.540 beoordelingen en een 4,6. De hoogste beoordeling hier, 4,8 uit 903 beoordelingen, is voor de safari van drie uur in Costa Calma van €102 per persoon.

Dune buggy Fuerteventura in één oogopslag

Buggytours vergeleken
10 listingssamen 6.877 beoordelingen
Laagste prijs
€61per persoon, safari in Corralejo
Een buggy voor maximaal twee
€122 tot €163vijf listings rekenen zo
Per persoon geprijsd
4 listings€61 tot €133
Een buggy voor maximaal vier
€227Corralejo, privégroep
Duur
1 tot 3 uurhet hele uitje, niet de tijd achter het stuur
Meest beoordeeld
1.540 beoordelingende volgende listing heeft er 1.508
Hoogst beoordeeld
4,8uit 903 beoordelingen, Costa Calma
Hotelpickup
7 van de 10 listingsvermeld in de belangrijkste details
Annulering
Gratis annulerenbij alle 10, binnen de deadline van elke listing

Lees dit eerst

Waar je bij elke prijs eigenlijk voor betaalt

Twee personen die samen een buggy delen voor twee personen betalen bij €144 per persoon minder dan één persoon bij €133. Lees eerst de grondslag, dan het bedrag.

Zet je de aanbiedingen op prijs en dan lijkt de volgorde simpel: €61 onderaan, €227 bovenaan. Zo simpel is het niet, want een aanbieding voor een dune buggy op Fuerteventura vermeldt een van drie verschillende dingen.

Per persoon. Vier aanbiedingen: de safari vanuit Corralejo voor €61, de ontdekkingstocht vanuit Caleta de Fuste voor €72, de safari vanuit Costa Calma voor €102 en de noordelijke tour vanuit Corralejo voor €133. Twee personen betalen het dubbele: €123 voor de safari vanuit Corralejo.

Een buggy voor maximaal twee personen. Vijf aanbiedingen, van €122 tot €163. Eén prijs dekt de buggy, of er nu één of twee personen meerijden. Walter uit Nederland reed alleen: «Ik had mijn eigen rit, wat best gaaf was… Het enige nadeel is dat ik de prijs van twee personen betaalde.»

Een buggy voor maximaal vier personen. De vierzitter vanuit Corralejo kost €227 voor één privégroep van maximaal vier personen.

Elke rit, actuele prijs

Elke dune buggy Fuerteventura tour, geprijsd op basis van wat er inbegrepen is

Alle tien de aanbiedingen, gegroepeerd op basis van wat de prijs dekt. De gesplitste kolom deelt de prijs door het aantal personen dat eronder valt, zodat een prijs per persoon en een buggy voor twee naast elkaar kunnen staan. Duur is de hele uitstap.

TourDuurPrijsWat de prijs dektPer persoon, gesplitstBeoordeling
Corralejo: Buggy Safari TourCorralejo2 - 2,5 u€61Per persoon€614,6 · 1.540
Caleta De Fuste: Guided Buggy Explorer TourCaleta de Fuste3 u€72Per persoon€724,7 · 761
Costa Calma: Buggy SafariCosta Calma3 u€102Per persoon€1024,8 · 903
Fuerteventura: Dune Buggy Tour in Northern FuerteventuraCorralejo2 u€133Per persoon€1334,6 · 1.270
Fuerteventura: Can am buggy experience Costa CalmaCosta Calma2 u€122Een buggy voor maximaal twee personen€61.014,5 · 381
Costa Calma: dune buggy sightseeing tourCosta Calma3 u€134Een buggy voor maximaal twee personen€674,3 · 86
Fuerteventura: Jandía Natural Park & The Puertito Buggy TourJandía2 u€144Een buggy voor maximaal twee personen€72.024,2 · 1.508
Fuerteventura : 2 hours Buggy Tour in Punta de JandíaJandía1 - 2 u€154Een buggy voor maximaal twee personen€774,5 · 48
Fuerteventura: 4x4 buggy Can Am adventure east to westCosta Calma3 u€163Een buggy voor maximaal twee personen€824,5 · 280
Buggy 4 pazas Corralejo FuerteventuraCorralejo2 u€227Een buggy voor maximaal vier personen€56.654,4 · 100

Noord, oost of zuid

Waar elke buggytour op het eiland rijdt

Waar een dune buggy Fuerteventura tour rijdt, hangt af van het vertrekpunt. Vier startpunten, vier soorten landschap.

  • Corralejo, in het noorden — 3 aanbieders, vanaf €61

    Drie van de Fuerteventura dune buggy tours die Corralejo aanbiedt, starten in of bij de stad, met samen 2.910 beoordelingen. De safari noemt zandduinen, stoffige paden en oude vulkaankraters, een maanlandschap en uitzicht op Lobos. De noordelijke tour klimt naar het vulkanische gebied van Villaverde, doorkruist Parque Holandés en stopt bij Bayuyo Volcano, waar de aanbieder kleine eekhoorntjes vermeldt.

  • Caleta de Fuste, aan de oostkust — 1 aanbieder, €72 per persoon

    Er is één dune buggy Fuerteventura Caleta de Fuste trip, en het is een andere ochtend: een automatische buggy door verborgen valleien, oude Majorero-dorpjes en de natuurlijke zoutpannen van Las Salinas, met een stop bij een kaasboerderij om geitenkaas te proeven. Drie uur, 761 beoordelingen met een 4,7.

  • Costa Calma, in het zuiden — 4 aanbieders, €102 tot €163

    Drie van de vier aanbieders zetten het aandeel off-road zwart op wit: 75%, 80% en 90%. Routes doorkruisen woestijnheuvels en droge rivierbeddingen naar het zwarte zand van Playa de Ugán en het surfstrand bij La Pared. 1.650 beoordelingen met zijn vieren.

  • Jandía, op de zuidpunt — 2 aanbieders, €144 en €154

    Beide starten vanuit Morro Jable. De ene rijdt door Jandía Natural Park naar Puerto de la Cruz, beter bekend als El Puertito, met geiten en ezels onderweg: 1.508 beoordelingen. De andere rijdt naar Punta de Jandía en de oudste vuurtoren van het eiland: 48 beoordelingen.

Twee uur of drie

Twee uur of drie: wat het extra uur oplevert

Kies op hoe ver u wilt gaan, niet op de klok.

Een dune buggy Fuerteventura tour wordt verkocht als twee uur of drie, met twee uitzonderingen: de safari in Corralejo duurt twee tot tweeënhalf uur, en de tour naar Punta de Jandía een tot twee. De duur op de aanbieding is het hele uitje, inclusief de hoteltransfer waar die er is, niet uw tijd achter het stuur.

Twee uur zijn de noordelijke tour en de vierzitter in Corralejo, de Puertito-tour in Jandía en de kortere rit in Costa Calma voor €122voor een buggy voor maximaal twee personen. Jade uit het Verenigd Koninkrijk vond het fijn hoeveel er werd gereden: «Het feit dat je het grootste deel van de tour rijdt, op één stop van tien minuten na, is geweldig; het betekent dat je de volledige tour echt rijdend meemaakt.»

Drie uur zijn de ontdekkingstocht in Caleta de Fuste, de safari in Costa Calma, de sightseeingtour in Costa Calma en onze topkeuze. Het derde uur levert meer stops op: zoutpannen en een kaasboerderij aan de oostkust, de stranden van Ugán en La Pared in het zuiden.

Boek direct

De dune buggy Fuerteventura-aanbiedingen, één voor één

Alle tien, onze topkeuze eerst. Bekijk in de tabel hierboven wat elke prijs omvat.

Fuerteventura: 4x4 buggy Can Am adventure east to west
Onze topkeuze280 reviews
3 u

Fuerteventura: 4x4 buggy Can Am adventure east to west

★ 4.5 · 280 reviews

  • Drie uur, Costa Calma oost-west
  • 80% offroadroutes
  • Maximaal drie buggy's per groep
  • Gratis annuleren
€163€54.43 / uur
Check beschikbaarheid→
Corralejo: Buggy Safari Tour
Laagste prijs hier1.540 reviews
2 - 2,5 u

Corralejo: Buggy Safari Tour

★ 4.6 · 1.540 reviews

  • 2-2,5 uur, zandpaden bij oude vulkanen
  • Uitzicht op oceaan, duinen en kust
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
Fuerteventura: Jandía Natural Park & The Puertito Buggy Tour
Bestseller1.508 reviews
2 u

Fuerteventura: Jandía Natural Park & The Puertito Buggy Tour

★ 4.2 · 1.508 reviews

  • Twee uur, door Natuurpark Jandía
  • Dorp Puerto de la Cruz
  • Bestseller
  • Gratis annuleren
€144€72.02 / uur
Check beschikbaarheid→
Fuerteventura: Dune Buggy Tour in Northern Fuerteventura
Bestseller1.270 reviews
2 u

Fuerteventura: Dune Buggy Tour in Northern Fuerteventura

★ 4.6 · 1.270 reviews

  • Twee uur, Noord-Fuerteventura, verhard en onverhard
  • Korte stops voor het uitzicht
  • Bestseller
  • Gratis annuleren
€133€66.51 / uur
Check beschikbaarheid→
Costa Calma: Buggy Safari
Off-road door het natuurpark903 reviews
3 u

Costa Calma: Buggy Safari

★ 4.8 · 903 reviews

  • Drie uur, Costa Calma, wilde stranden/natuur
  • Offroad door het natuurpark
  • Maximaal 7 deelnemers
  • Gratis annuleren
€102€33.94 / uur
Check beschikbaarheid→
Caleta De Fuste: Guided Buggy Explorer Tour
Zoutpannen en een kaasfabriek761 reviews
3 u

Caleta De Fuste: Guided Buggy Explorer Tour

★ 4.7 · 761 reviews

  • Drie uur, zandpaden bij oude vulkanen
  • Ophalen bij hotel mogelijk
  • Zoutpannen en een kaasfabriek
  • Gratis annuleren
€72€23.85 / uur
Check beschikbaarheid→
Fuerteventura: Can am buggy experience Costa Calma
Stranden van La Pared en Ugán381 reviews
2 u

Fuerteventura: Can am buggy experience Costa Calma

★ 4.5 · 381 reviews

  • Twee uur, oost-west over het eiland
  • Stranden van La Pared en Ugán
  • Vierzitsbuggy, minimumleeftijd 7
  • Gratis annuleren
€122€61.01 / uur
Check beschikbaarheid→
Buggy 4 pazas Corralejo Fuerteventura
Vulkanische landschappen en gouden stranden2 u
2 u

Buggy 4 pazas Corralejo Fuerteventura

★ 4.4 · 100 reviews

  • Twee uur, vierzitsbuggy vanuit Corralejo
  • Vulkanische landschappen en gouden stranden
  • Privégroep
  • Gratis annuleren
€227€113 / uur
Check beschikbaarheid→
Costa Calma: dune buggy sightseeing tour
Wilde stranden van de westkust3 u
3 u

Costa Calma: dune buggy sightseeing tour

★ 4.3 · 86 reviews

  • Drie uur, 90% zandpaden
  • Wilde stranden van de westkust
  • Twee- of vierzitsbuggy's
  • Gratis annuleren
€134€44.65 / uur
Check beschikbaarheid→
Fuerteventura : 2 hours Buggy Tour in Punta de Jandía
Ontmoet lokale geiten1 - 2 u
1 - 2 u

Fuerteventura : 2 hours Buggy Tour in Punta de Jandía

★ 4.5 · 48 reviews

  • 1-2 uur rond Punta de Jandía
  • Ontmoet lokale geiten
  • Maximaal 6 deelnemers
  • Gratis annuleren

Het duidelijke oordeel

Welke buggytour u boekt, en waarom

Boek onze topkeuze als u met twee personen bent en drie uur voornamelijk off-road wilt. De tour van oost naar west vanuit Costa Calma is ongeveer 80% off-road, met niet meer dan drie buggy's in de groep, en €163 voor een buggy voor maximaal twee personen is €82 per persoon. Beoordeeld met 4,5 op 280 reviews. Dan uit het Verenigd Koninkrijk: «Dit was de derde buggytour die we in de loop der jaren op Fuerteventura hebben gedaan en het was beslist de beste.»

Boek de safari vanuit Corralejo voor de laagste prijs. €61 per persoon voor duinen, stoffige paden en oude kraters, en deze heeft de meeste reviews op deze pagina: 1.540 met een 4,6. De tour naar El Puertito in Jandía volgt met 1.508.

Boek de safari vanuit Costa Calma voor de beoordeling. 4,8 op 903 reviews, drie uur, €102 per persoon.

Verblijft u aan de oostkust? De ontdekkingstocht vanuit Caleta de Fuste voor €72 per persoon is daar de keuze voor een dune buggy Fuerteventura.

Verblijft u in het noorden? De buggytours vanuit Corralejo één voor één vergeleken, met waar elke tour vertrekt.

Buggytours vanuit Corralejo→

Voordat u boekt

Vier dingen om te controleren op de listing voordat u betaalt

Twee minuten op de listing voordat u betaalt voor een dune buggy Fuerteventura-tour.

  • Wat de prijs dekt

    Per persoon, een buggy voor maximaal twee personen of een buggy voor maximaal vier personen. Het staat naast de prijs en bepaalt het meest de werkelijke kosten.

  • Of ophalen inbegrepen is

    Zeven van de tien listings vermelden ophalen bij de belangrijkste details. De noordelijke tour, de vierzitter vanuit Corralejo en de sightseeingtour vanuit Costa Calma vertrekken vanaf hun eigen verzamelpunt.

  • Wie mag rijden

    De rit van twee uur vanuit Costa Calma vermeldt een minimumleeftijd van 7 jaar. De ontdekkingstocht vanuit Caleta de Fuste vermeldt een gewichtslimiet van 200 kg per voertuig. De andere listings vermelden geen van beide, dus controleer dit voordat u met kinderen boekt.

  • De annuleringsvoorwaarden

    Gratis annuleren met volledige terugbetaling bij alle tien listings. Let op de exacte deadline in uw boeking.

Veelgestelde vragen

Dune buggy Fuerteventura, beantwoord

Hoeveel kost een buggytour op Fuerteventura?

De laagste prijs voor een dune buggy Fuerteventura is €61 per persoon, voor de safari in Corralejo. Drie andere aanbiedingen rekenen per persoon: €72, €102 en €133. Een buggy voor maximaal twee personen kost €122 tot €163, en een buggy voor maximaal vier personen kost €227.

Is de prijs per persoon of per buggy?

Dat verschilt per aanbieding. Vier rekenen per persoon, vijf rekenen voor een buggy voor maximaal twee personen en één voor een buggy voor maximaal vier personen. Twee personen die een buggy voor twee delen voor €144 betalen ieder €72.02.

Corralejo of het zuiden: wat is beter voor een buggytour?

Corralejo voor de zandduinen en oude vulkaankraters die de safari beschrijft, en de laagste prijs, €61. Het zuiden voor stranden, Jandía Natural Park en opgegeven off-road-aandelen van 75%, 80% en 90%. Onze topkeuze rijdt in het zuiden.

Hoe lang duurt een buggytour?

Twee of drie uur bij acht van de tien aanbiedingen. De safari in Corralejo duurt twee tot tweeënhalf uur, en de tour naar Punta de Jandía één tot twee uur. Dat is de hele uitstap, inclusief de hoteltransfer waar die er is.

Kunnen kinderen mee op een buggytour?

Eén aanbieding vermeldt een leeftijd: de rit van twee uur in Costa Calma, met een buggy met vier zitplaatsen en een minimumleeftijd van 7. De andere negen vermelden geen leeftijd, dus informeer voor u boekt.

Waar gaan de buggytours naartoe: duinen, vulkanen of stranden?

Dat hangt af van het vertrekpunt. Rond Corralejo: zandduinen en vulkaankraters. Vanuit Caleta de Fuste: valleien, zoutpannen en een kaasboerderij. Vanuit Costa Calma en Jandía: de stranden van Ugán en La Pared, het natuurpark en een vuurtoren.

Ga dieper

Meer over buggytours op Fuerteventura

Fuerteventura: 4x4 buggy Can Am adventure east to west

★ 4.5 · 280 reviews · 3 uur

€163onze topkeuze Controleer datums→